Vzájemná výpomoc návod COVID 19 faq

Jak Sousedská Vzájemná Výpomoc funguje?

Mohu pomoci!

1. Zaregistruj se na platformě a vyber své pomocné schopnosti:pomoc s dopravou a doručenímpomoc s dodávkou potravin a lékůpomoc doma i v domácnostipomoc s péčí a pomocípomoc s nastavením zařízení (telefon, počítač, TV)pomoc při komunikaci (psychologická, technická podpora)

2. Získej e-mailová oznámení nebo textové zprávy o nových úkolech a nabídni svou pomoc.

3. V kategoriích Sousedská Vzájemná Výpomoc můžeš přímo úkoly vybírat.

Řekni své rodině a přátelům o ChiqChaq Sousedská Vzájemná Výpomoc - sdílej odkaz!

Potřebuješ pomoc?

1. V horní části stránky klikni na „Odeslat úlohu“.

2. V kategorii Sousedská Vzájemná Výpomoc vyber potřebnou podkategorii:pomoc s dopravou a doručenímpomoc s dodávkou potravin a lékůpomoc doma i v domácnostipomoc s péčí a pomocípomoc s nastavením zařízení (telefon, počítač, TV)pomoc při komunikaci (psychologická, technická podpora)

3. Popiš, jakou pomoc potřebuješ a úkol odešli.

Řekni své rodině a přátelům o ChiqChaq Sousedská Vzájemná Výpomoc - sdílej odkaz!

 

Co mohu osobně udělat během této doby?Toto jsou některá doporučení Světové zdravotnické organizace:Myj si ruce. Důkladné mytí po dobu nejméně 30 sekund mýdlem a vodou funguje, aby zabilo virus.Udržovat si odstup. Světová zdravotnická organizace doporučuje udržovat mezi tebou a ostatními lidmi alespoň 2 metry.Nedotýkej se tváře. Je to rychlý způsob, jak tě virus nakazí - nebo pokud už jsi nakažený, předat virus na všechny povrchy, kterých se dotkneš.Zakryj kašel nebo kýchání. Maska na obličej je nejbezpečnějším způsobem, jak chránit sebe i ostatní.Zůstat doma. Kde najdu více informací?Situace se mění na denní a dokonce hodinové bázi.Chceš-li zůstat informován, sleduj Světovou zdravotnickou organizaci a lokální hygienickou stanici.

https://koronavirus.mzcr.cz/